fbpx
DOLAR 8,5253-0.07%
EURO 10,0394-0.26%
STERLIN 11,7858-0.22%
ALTIN 483,130,56
BIST 1.418,03-0.42%
BITCOIN 4096750,36%
Konya
17°

AÇIK

02 00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kripto Para Fiyat Hacim Fark Saat
  • Bitcoin 410118 18818075 % 0.5935 06:01
  • Ethereum 30393 117557002.624 % -0.96491 06:00
  • Cardano 20.69 32066390668.414 % -0.92096 06:01
  • Tether 8.54 69305977048.91 % 1.22312 06:01
  • Binance Coin 3608.77 154533651.9 % -0.99632 06:01
  • XRP 9.34 46622239005 % -0.89569 06:01
  • Solana 1273.05 296831597.9929 % -4.82147 06:00
  • Polkadot 312.45 1030414470.4978 % 3.09949 06:01
  • Dogecoin 2.19 131310610007.06 % 5.69388 06:00
  • Terra 312.31 401955953.80845 % 1.54531 06:01
  • Avalanche 553.48 220286577.20755 % 11.78011 06:01
  • Chainlink 256 452009553.91746 % -3.94514 06:00
  • Uniswap 221.26 519857388.13208 % -3.49597 06:00
  • Litecoin 1593.38 66752614.515387 % -0.77267 06:00
  • Bitcoin Cash 5459.6 18848018.646773 % 0.76393 06:00
  • Algorand 17.87 5244907850.7227 % 5.10314 06:01
  • Cosmos 313.13 279281653.73422 % 13.65458 06:01
  • Wrapped Bitcoin 409861 206320.75943419 % 0.35111 06:00
  • Internet Computer 497.97 162890216.87 % -3.56353 06:01
  • Polygon 11.83 6652300637.1 % -5.51376 06:01
  • Filecoin 718.11 106980690 % -4.70704 06:01
  • TRON 1.01 71660220128 % 2.70129 06:00
  • FTX Token 575.09 120775460.61874 % -2.77327 06:01
  • Stellar 2.84 23704554978.823 % -0.77999 06:01
  • VeChain 1 66760741299 % -2.28441 06:01
  • Ethereum Classic 500.1 129813253.36158 % 0.36339 06:00
  • Theta Network 56.37 1000000000 % -2.29666 06:01
  • cETH 608.9 87306781.972945 % -1.20264 05:58
  • Tezos 57.19 844902940.6898 % -0.64946 06:01
  • Elrond 2235.21 19754755 % 0.85911 05:59
  • Aave 3280.01 13178544.787028 % -4.3894 06:00
  • OKB 160.98 265115438.19 % -0.75111 06:00
  • Crypto.com Coin 1.7 25263013692 % 5.5067 06:01
  • EOS 43.42 967445637.5153 % 0.98567 06:00
  • PancakeSwap 189.14 222099317.72317 % -1.58589 06:01
  • Quant 3098.82 13375967.469289 % -1.03299 06:01
  • Monero 2274.78 17994373.902448 % -0.46373 06:01
  • Bitcoin Cash ABC 2080.37 18794058.396789 % -8.21624 06:01
  • cDAI 0.184609 211250629697.6 % 1.13427 05:58
  • Lido Staked Ether 30149 1286147.1526249 % -0.68943 06:00
  • Shiba Inu 7.777E-5 4.977309666304E+14 % 36.91997 06:00
  • eCash 0.00204472 18845383396789 % -6.70427 06:01
  • cUSDC 0.189407 200513363474.04 % 1.13793 05:58
  • Hedera Hashgraph 3.95 9643811759 % -5.54462 06:01
  • IOTA 12.96 2779530283.2778 % -3.75399 06:01
  • The Graph 7.26 4956845231 % -3.59694 06:01
  • Near 75.93 461907201.6966 % -1.39055 06:00
  • Axie Infinity 577.43 57841903.77973 % -2.55605 06:01
  • Kusama 3504.15 8980098.0741123 % -3.18827 06:01
  • NEO 434 70530000 % -1.79994 06:01
  • Klaytn 11.35 2505097079.6 % -1.4824 06:01
  • Fantom 11.19 2541152731.01 % -6.65738 06:01
  • Waves 260 100000000 % -5.42064 06:00
  • Bitcoin SV 1349 18844632.894239 % 1.26954 06:00
  • LEO Token 25.55 945702210.9 % -4.80567 06:01
  • Sushi 120.92 192789255.85548 % -7.26818 06:00
  • BitTorrent 0.03475639 659071882049 % 0.29321 06:01
  • Maker 24903 901310.94728931 % -6.09992 06:01
  • TerraUSD 8.57 2587869439.7458 % 1.16121 06:01
  • THORChain 84.3 262741792.9173 % -7.37179 06:01
  • Synthetix Network Token 121.95 173984596.68616 % -6.25467 06:00
  • Huobi Token 124.86 164081489.25441 % -1.19314 06:00
  • Arweave 451.72 0 % -4.04325 06:01
  • Amp 0.417176 48013928909.158 % -3.07178 05:59
  • Celsius Network 46.17 423415980.3475 % 4.56114 06:01
  • Compound 3581.23 5400844.6109749 % -6.55298 06:00
  • Dash 1771.69 10334480.349118 % -2.6401 06:00
  • Decred 1257.29 13318035.035169 % 3.93455 06:01
  • Helium 171.65 96362863.846763 % -0.2691 06:01
  • Huobi BTC 409968 39906.36705999 % 0.55265 05:58
  • Chiliz 2.94 5344064580 % 0.84736 06:01
  • Holo 0.084506 177619433541.14 % -0.96444 06:01
  • Harmony 1.39 10556106017.793 % -2.82958 06:00
  • NEM 1.62 8999999999 % 2.21563 06:01
  • Theta Fuel 2.75 5301219200 % 1.26493 06:01
  • Zcash 1184.89 11583342.45578 % -2.02021 06:00
  • IOST 0.602363 22754551401.583 % -6.06047 06:00
  • Enjin Coin 14.37 934340659.56756 % -1.67607 06:01
  • Stacks 12.77 1052561461.6878 % -1.62937 06:01
  • XDC Network 1.06 12238141964 % -1.8261 06:01
  • Zilliqa 0.963028 12495636330.041 % 3.36 06:01
  • Mina Protocol 48.22 238794445.84004 % -2.00022 06:01
  • ICON 17.05 669850628.34586 % -2.69514 06:01
  • Flow 180.72 63211739.895198 % -1.06226 06:01
  • Qtum 109.78 103737946 % 1.40012 06:01
  • xSUSHI 143.23 73300409.342654 % -3.44378 06:00
  • yearn.finance 297916 35692.624968712 % -3.61917 06:00
  • Curve DAO Token 26.08 402618641.84208 % -5.6601 06:01
  • OMG Network 73.75 140245398.24513 % -2.0291 06:00
  • Audius 25.37 406077610 % 24.62666 06:01
  • Bitcoin Gold 577.95 17513924 % -1.43547 06:01
  • Horizen 863.5 11528631.25 % -3.97636 06:00
  • Basic Attention Token 6.62 1490348708.4474 % -1.11353 06:00
  • Osmosis 56.96 173150362 % 10.43166 05:55
  • Ravencoin 0.998931 9667535000 % -1.08657 06:01
  • Decentraland 7.22 1327372145.9865 % -1.47154 06:00

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.