fbpx
DOLAR 12,49023.08%
EURO 14,12024.02%
STERLIN 16,68553.24%
ALTIN 712,563,27
BIST 1.776,41-2,35%
BITCOIN 6799600,92%
Konya
15°

PARÇALI BULUTLU

06 26

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kripto Para Fiyat Hacim Fark Saat
  • Bitcoin 680091 18884912 % 0.93591 22:39
  • Ethereum 51037 118515792.1865 % 0.33252 22:40
  • Binance Coin 7539.09 168137035.9 % 2.35435 22:41
  • Tether 12.45 74063244602.195 % 0.16189 22:37
  • Solana 2413.62 304048237.55644 % -0.87212 22:40
  • Cardano 19.3 32066390668.414 % -0.63688 22:40
  • XRP 11.75 47158974920 % -0.68903 22:40
  • USD Coin 12.43 38168973757.876 % 0.00857 22:39
  • Polkadot 438.36 1060063713.1276 % 0.89457 22:40
  • Dogecoin 2.55 132290517091.25 % 0.23156 22:40
  • Avalanche 1399.52 223834142.27244 % 6.18601 22:40
  • Shiba Inu 0.00048647 5.4915160323007E+14 % -1.42465 22:40
  • Crypto.com Coin 9.87 25263013692 % 11.80783 22:39
  • Terra 546.57 394396392.022 % 2.69579 22:40
  • Wrapped Bitcoin 680870 253076.40154107 % 0.91658 22:41
  • Litecoin 2416.64 69065995.733471 % -2.09672 22:39
  • Binance USD 12.44 12970571287.75 % 0.05 22:40
  • Chainlink 301.52 467009553.91746 % -0.70935 22:41
  • Polygon 20.11 6872890164.27 % -3.37329 22:41
  • Bitcoin Cash 7007.52 18912406.146653 % -0.10281 22:40
  • Algorand 20.86 6266453633.4927 % 3.42168 22:39
  • Uniswap 242.99 452928583.78794 % -0.10057 22:41
  • Dai 12.42 8690504707.0823 % -0.02424 22:37
  • Elrond 5309.71 20134046 % 6.68786 22:40
  • Axie Infinity 1587.26 65847235.537089 % 0.72821 22:39
  • Stellar 4.06 24336469008.712 % -2.80759 22:40
  • Internet Computer 524.27 182706374.1 % 5.22881 22:40
  • VeChain 1.43 66760741299 % 0.05535 22:40
  • Cosmos 336.89 283060751.25144 % -1.26992 22:41
  • Filecoin 723.36 128743998 % 9.0128 22:40
  • TerraUSD 12.49 7396926604.3075 % 0.22567 22:41
  • cETH 1018.98 82980694.554084 % 0.08515 22:38
  • TRON 1.17 71660220128 % 0.73367 22:39
  • FTX Token 598.81 139591264.61874 % 0.47894 22:40
  • Theta Network 81.97 1000000000 % -0.35441 22:41
  • OKB 291.99 265115438.19 % -1.77414 22:40
  • Decentraland 58 1327372145.9865 % -2.42923 22:40
  • Ethereum Classic 585.23 131266787.21432 % 0.17904 22:41
  • Hedera 4.17 18117792420 % -0.18025 22:39
  • Lido Staked Ether 50122 1507166.1852262 % -0.60284 22:41
  • The Sandbox 80.28 912246119.22332 % -8.7442 22:40
  • Fantom 26 2541152731.01 % -3.59577 22:41
  • Gala 8.23 7542496572.3192 % -9.29511 22:39
  • Near 103.68 565215945.10318 % -0.14468 22:39
  • cDAI 0.270393 204225964028.2 % 0.11761 22:39
  • Monero 2850.76 18036742.15691 % 1.71456 22:41
  • cUSDC 0.278309 179958466902.08 % 0.04028 22:39
  • Tezos 57.65 867913406.5378 % -2.26828 22:41
  • Helium 496.13 100539361.98428 % -2.92572 22:39
  • IOTA 17.17 2779530283.2778 % -1.1499 22:41
  • EOS 48.49 975454548.103 % 0.20968 22:41
  • Radix 4.81 9699309724.0805 % -7.11384 22:37
  • Flow 146.94 313098660 % -0.02246 22:40
  • Olympus 9116.99 5042268.0471193 % -1.19701 22:39
  • Loopring 36.2 1245991468.9425 % 0.2622 22:39
  • Klaytn 17.85 2526777347.6 % 3.47875 22:40
  • Enjin Coin 46.13 934340659.56756 % -6.73344 22:41
  • THORChain 139.94 296541792.9173 % 0.81461 22:41
  • PancakeSwap 163.5 244913420.38801 % 1.16499 22:40
  • Aave 2913.44 13394257.930829 % -0.45254 22:41
  • Kusama 4135.13 8980098.0741123 % 4.9472 22:40
  • Amp 0.767494 48013928909.158 % 5.6563 22:39
  • eCash 0.0019408 18908683396789 % 3.79376 22:41
  • LEO Token 38.91 940700742.9 % -0.46732 22:41
  • Zcash 3049.2 11840000.323764 % -4.44981 22:40
  • Arweave 718.66 50108502 % 4.44395 22:40
  • Quant 2621.77 13400967.469289 % 0.43162 22:40
  • Harmony 3.23 10808896716.101 % -3.5632 22:40
  • Maker 38122 901310.94728931 % -2.43562 22:40
  • Bitcoin SV 1810.41 18908695.394239 % -0.88277 22:40
  • Kadena 210.36 158204760.00805 % -6.40987 22:40
  • NEO 468.5 70530000 % 0.24648 22:41
  • Basic Attention Token 21.93 1492503789.4474 % 27.5669 22:41
  • Chiliz 5.64 5344064580 % -0.90424 22:39
  • Bitcoin Cash ABC 1461.38 18794058.396789 % 1.08418 22:34
  • Huobi BTC 677198 39884.082204742 % 0.43895 22:39
  • Holo 0.152129 177619433541.14 % -0.09122 22:40
  • BitTorrent 0.03934834 659071882049 % 0.13921 22:40
  • Stacks 23.29 1052561461.6878 % 0.02145 22:40
  • Waves 240.02 100000000 % -3.79089 22:41
  • Dash 2278.3 10453930.741239 % -1.34555 22:39
  • Curve DAO Token 59.83 391958099.39314 % -7.51934 22:40
  • Theta Fuel 3.93 0 % 2.6353 22:41
  • KuCoin Token 291.05 77073331 % -0.73387 22:37
  • Wonderland 93558 228574.54315 % 2.24796 22:41
  • SafeMoon 3.711E-5 5.7109715971753E+14 % -4.52044 22:39
  • Celo 59.84 347297758 % 0.81669 22:39
  • Celsius Network 48.64 423415980.3475 % -0.69355 22:40
  • Compound 3319.68 6184627.3765996 % 1.34671 22:40
  • IoTeX 2.05 9490829322.4839 % 0.16014 22:40
  • Huobi Token 121.58 159308566.25441 % 3.58287 22:39
  • Ethereum Name Service 931.08 21017776.560586 % 26.02485 22:40
  • e-Radix 4.84 3960000000 % -6.47817 22:41
  • Qtum 180.98 103931516 % -0.10498 22:40
  • NEM 2.07 8999999999 % -0.31402 22:40
  • Immutable X 98.39 188160768 % -1.71754 22:40
  • LINK 3067.55 5976003.307296 % -4.35461 22:39
  • Synthetix Network Token 95.3 191920579.02469 % 2.21164 22:40

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.