fbpx

KÜNYE | kpmedya kpmedyakpmedya

22 Ekim 2019 Salı

kpmedya

  • BIST 100

  • DOLAR

  • EURO

  • GRAM ALTIN

  • ÇEYREK ALTIN

  • BITCOIN

KÜNYE

www.kpmedya.net
Türkiye’nin en güncel Haber sitesi! Gündeme dair tüm gelişmeleri Son Dakika Haberi olarak sizler için derliyoruz. KPMEDYA güncel ve doğru Haberler yapan bir basın yayın organıdır.


İmtiyaz ve Yayın Sahibi / Grantee
Mustafa Suphi ERDEM
mse@kpmedya.net


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
✔ Elif ERDEM
haber@kpmedya.net


EDİTÖRLER / Editors

✔ Erdoğan POLAT

✔ Simge KURUCU

✔ Abdurrahman POLAT

✔ Newruz BAĞCI


REKLAM REZERVASYON / ADVERTISING BOOKING

reklam@kpmedya.net


BASIN BÜLTENLERİ / PRESS RELEASES
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi ve sayfa aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
haber@kpmedya.net


YAZILIM VE HABER SİSTEMİ / SOFTWARE AND NEWS SYSTEM

kpmedya.net kendi haber sistemini kullanmakta

WordPress 

SiberDizayn | Files Değiştirme
Tunçekinler Tic.Ltd.Şti. ( siberdizayn )

Adres / Addresse

Kosova Mahallesi ebru sokak Selçuklu / KONYA

Telefon : 0 553 017 0882

Email : haber@kpmedya.net

haber@kpmedya.net

kpmedya.net  | Facebook Twitter Youtube

Google News    /  Yandex Zen 


Abonesi Olduğumuz Haber Ajansları

sanalbasin.com üyesidir

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2019 kpmedya tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kpmedya aittir. kpmedya sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kpmedya yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
kpmedya’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kpmedya’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kpmedya. However, sometimes the kpmedya uses third parties to process your information. kpmedya requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kpmedya requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kpmedya we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kpmedya and its services. When you use kpmedya online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kpmedya cookies section of our full Privacy Policy.