fbpx
Schneider Electric’in Endüstriyel Otomasyon Dağıtımı Alanında Yeni Alliance Master İş Ortağı Botek Oldu
  • kpmedya
  • TEKNOLOJİ
  • Schneider Electric’in Endüstriyel Otomasyon Dağıtımı Alanında Yeni Alliance Master İş Ortağı Botek Oldu

Schneider Electric’in Endüstriyel Otomasyon Dağıtımı Alanında Yeni Alliance Master İş Ortağı Botek Oldu

ABONE OL
11 Kasım 2021 12:20
Schneider Electric’in Endüstriyel Otomasyon Dağıtımı Alanında Yeni Alliance Master İş Ortağı Botek Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dijitalleşme odaklı bu iş ortaklığıyla müşteriler, verimlilik ve sürdürülebilirlik için dijital enerji ve otomasyon çözümlerine uzman desteğiyle ulaşacaklar.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde lider olan Schneider Electric, endüstriyel otomasyon distribütörü Botek’in Alliance Master Endüstriyel Otomasyon Distribütörü (IAD) olarak atandığını bildirdi. Bu atama,  Botek’in Schneider Electric çözümlerinde müşterilerin dijital dönüşüm yolculuğunda en büyük destekçilerinden biri olacağı anlamına geliyor. Böylece, Botek’in IAD master partneri olarak endüstriyel otomasyon çözümlerinde uzmanlık seviyesinin tanınmasına katkı sağlıyor.

 

Botek daha gelişmiş ve karmaşık endüstriyel otomasyon projelerini yönetebilmekte ve müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sunabilmektedir. Ekibinde 18 Schneider Electric sertifikalı çalışanı ile OEM ve sistem entegratörü müşterilerine özel kapsamlı destek paketi sunar.

 

Yetkin Bir İş Ortağı

 

Schneider Electric’in yetkin bir iş ortağı olan Botek, 25 yıla varan tecrübesi ve bilgi birikimiyle aşağıda yer alan özellikleriyle Alliance IAD Master partneri olmaya hak kazanmıştır.

 

  • Stratejik Uyumluluk – Schneider Electric’in Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IıoT), dijitalleşme ve sürdürülebilirlik stratejisiyle uyum içerisinde olması

 

  • EcoStruxure Teklifleri  Schneider Electric’in EcoStruxure çözümü konusunda yetkinlik, EcoStruxure tekliflerinde destek ve müşteriye özel çözüm sunma becerisi

 

  • E-Ticaret ve Sosyal Medya Destekli Dijital Pazarlama – Hızla büyüyen e-ticaret ve sosyal medya destekli dijital pazarlama becerisi

 

  • Güçlü İş Birliği – Ortak çalışma ve birlikte saha katılımı

 

  • Sadakat – Yüksek bağlılık seviyesi

 

  • Dijital Dönüşüm Projeleri – Dijital çözüm tekliflerini kapsayan projeler

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Röportajlar, insan hikayeleri, belgeseller… Binlercesi YouTube kanalımızda.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.